Νέα

Θερινή Προετοιμασία για τις Πανελλαδικές με έκπτωση ως 40%

31/05/2020

Το Επί – Κέντρο Επιτυχίας προσφέρει σε όλους τους μαθητές υποτροφίες για τη Θερινή Προετοιμασία για τις Πανελλαδικές του 2021 καθώς και για τα μαθήματα της σχολικής χρονιάς 2020 - 2021, καλύπτοντας έως και το 40% του συνολικού κόστους των διδάκτρων ανάλογα με τη σχολική βαθμολογία!

Τα μαθήματα της Θερινής Προετοιμασίας ξεκινούν τη Δευτέρα 15 Ιουνίου και διαρκούν συνολικά 6 εβδομάδες ως την Πέμπτη 23 Ιουλίου! Την τελευταία εβδομάδα θα διεξαχθούν τα διαγωνίσματα.

Δείτε εδώ το πρόγραμμα σπουδών:

Γ ΛΥΚΕΙΟΥ

Τα μαθήματα διεξάγονται στις αίθουσες των φροντιστηρίων, αλλά προσφέρονται και διαδικτυακά μαθήματα. Τηρούνται όλα τα μέτρα προστασίας και οι κανόνες υγιεινής. Για περισσότερες πληροφορίες ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο:

ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ

Για πληροφορίες και εγγραφές επισκεφθείτε μας τις επόμενες μέρες και ώρες:

Δευτέρα - Παρασκευή: 14:00 – 21:00

Για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας, λόγω του μεγάλου ενδιαφέροντος, καλέστε μας για ραντεβού στα παρακάτω τηλέφωνα: